Promocje
Pakiet 349 szkoleń i zaświadczeń "Akademia Terapii - Promocja"
Pakiet 349 szkoleń i zaświadczeń "Akademia Terapii - Promocja"

97,00 zł

Cena regularna: 497,00 zł

Najniższa cena: 93,00 zł
szt.
ZESTAW TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH wyd. 2 (kurs + video)
ZESTAW TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH wyd. 2 (kurs + video)

29,70 zł

Cena regularna: 39,70 zł

Najniższa cena: 29,70 zł
szt.
Hortikuloterapia w terapii zajęciowej (szkolenie online)
Hortikuloterapia w terapii zajęciowej (szkolenie online)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.

Zaświadczenie PDF

Cena: 18,10 zł 18.10
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.95

Opis

Zaświadczenie w wersji elektronicznej PDF. 

Firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) Nr. 2.24/00235/2020.

Uczestnikom organizowanych przez nas zajęć, szkoleń i warsztatów wydajemy „Certyfikat o ukończeniu webinariumspełniający wszystkie wymagania formalne określone w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

  

Zaświadczenie o ukończeniu webinarium zawiera:

1) imię i nazwisko uczestnika kursu oraz datę i miejsce jego urodzenia;

2) nazwę szkolenia;

3) nazwę i adres odpowiednio placówki kształcenia ustawicznego lub centrum kształcenia zawodowego prowadzących kurs;

4) datę wydania zaświadczenia i numer zaświadczenia zgodny z numerem w ewidencji zaświadczeń prowadzonej przez naszą firmę szkoleniową.

 

Po wypełnieniu kwestionariusza, odsyłamy zaświadczenie do Państwa...

 

Opinie o produkcie (89)

Wyświetlane opinie zostają ręcznie zweryfikowane i zatwierdzone (pozytywne i negatywne). Staramy się zawsze zweryfikować, czy pochodzą one od naszych klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt.

2 sierpnia 2020

Rewelacyjny kurs:) bardzo ciekawy , materiały do wykorzystania w pracy własnej . Dziekuję

4 sierpnia 2020

Bardzo ciekawe szkolenie dużo wiedzy wykorzystam w pracy z dziećmi

7 sierpnia 2020

Szkoda, że wcześniej nie uczestniczyłam w werbinariach

11 sierpnia 2020

Super szkolenia, w miłej i sympatycznej atmosferze, dużo fajnej i fachowej wiedzy przydatnej w pracy z seniorami. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Polecam serdecznie.

17 sierpnia 2020

bardzo przydatny i ciekawy kurs, jestem pod wrażeniem i dziękuje.

18 sierpnia 2020

Polecam webinaria

24 sierpnia 2020

Bardzo ciekawy webinar. Wczoraj pierwszy ale zapewne nie ostatni. Polecam!

24 sierpnia 2020

Kurs pełen treści, prowadzony lekko, przyswajanie z dużą dawką humoru. Nie wiesz kiedy kończy się czas prowadzonego webinarium. Polecam.

24 sierpnia 2020

Świetne zajęcia, materiały do wykorzystania w szkole na zajęciach . Dziękuje .

24 sierpnia 2020

Bardzo fajne szkolenie. W sam raz do wykorzystania przeze mnie z dziećmi z zespołem Aspergera

24 sierpnia 2020

Bardzo fajne i przydatne szkolenie. Dziękuję za porady dotyczące zabaw relaksacyjnych.

1 października 2020

Dzień dobry. Bardzo dziękuję za ciekawe szkolenie, mnóstwo świetnych gier i zabaw, i za fakturę na moją szybką prośbę. Życzę Wam samych sukcesów bo jesteście wspaniali w tym co robicie

1 października 2020

Szanowny Panie Adamie, Pierwszy raz odwiedzilam Pana Webinar, ale jestem zachwycona Pana energią sposobem przekazu i sprawnością przekazania materiałow i zaświadczenia. Gratuluję i pozdrawiam czekam na jeszcze.

1 października 2020

SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJĘ ! POZDRAWIAM

1 października 2020

Witam, dziękuję za zaświadczenie. Z pewnością będę korzystała w przyszłości z Pana webinarow, pracuje z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w różnym stopniu i propozycje zabaw przedstawione przez Pana są dla mnie bardzo ciekawe i inspirujące. Pozdrawiam

1 października 2020

Pozdrawiam serdecznie widac u Pana pelne zaangazowanie w to co Pan robi i przekazuje.

2 października 2020

Dzień dobry :) Jest mi bardzo miło obejrzeć ponownie szkolenie i utrwalić wiedzę. Bardzo chętnie wezmę udział w kolejnych szkoleniach, które są bardzo inspirujące dla mnie. Prosze o przysyłanie przypominajek :)

11 października 2020

Bardzo fajne i przydatne szkolenie.

14 października 2020

Dobry wieczór, ciekawe szkolenie to i tysiące wygłodniałych słuchaczy :D w tym ja :) pozdrawiam.

2 listopada 2020

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w warsztatach oraz tak sprawne przesłanie zaświadczenia. Mam nadzieję że będę mieć możliwość uczestniczenia w innych organizowanych przez Pana warsztatach. Z wyrazami szacunku Anna Ch. Terapeuta

15 listopada 2020

Dziękuję serdecznie:) Z przyjemnością wysłuchałam niezwykle inspirującego wykładu, szkolenia są bardzo pomocne w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Gratuluję weny i temperamentu:) Pozdrawiam .

16 listopada 2020

Dobry wieczór, serdecznie dziekuję za prowadzone przez Pana zajęcia i do tego dostaję super skrypt pozdrawiam Pana ze świętochłowic, mam tam kochaną rodzinkę...

17 listopada 2020

Dziękuję bardxo. Byliśmy z Panem. Dzisiaj we trojkę- Ewa, Jola i Pawel. Łączymy się z konta fb zaprzyjaznionego z nami Romana. Dzisiejsza prezentacja bardzo rzeczowa, konkretna i taka" zywa" to znaczy z modyfikacją gier i zabaw na tu i teraz. Tak czesto własnie musimy reagowac w klasie - pracujemy w i"ntegratce" . Tam nie ma jednego przepisu na grę czy zabawę- leczctak jak Pan mowił nalezy, mozna i powinno sie modyfikowac do potrzeb i zainteresowan. Dziękujemy za cenne wskazówki, pozdrawiamy serdecznie Czekamy na jeszcze.

22 listopada 2020

Bardzo ciekawe webinarim.Duso ciekawych pomysłów.Polecam

22 listopada 2020

Bardzo ciekawy webinar. Dziękuję za propozycje zabaw. Pozdrawiam :)

22 listopada 2020

Super!!!

24 listopada 2020

Witam , bardzo dziękuje za wszystkie materiały. Zajęcia oglądam z zachwytem Prowadzi je Pan z takim zaangażowaniem , ze aż się chce już oglądać następne. Widać wielka pasje Dziękuje i już powoli wykorzystuje pomysły prowadząc zajęcia on - linę. Pozdrawiam serdecznie.

24 listopada 2020

Powiem krótko: rewelacja!!!

29 listopada 2020

Dziękuję za ciekawe propozycje zabaw!

9 grudnia 2020

Dziękuję, zajęcia są super. I widać oraz słychać,że są one Pana pasją. Staram się w nich uczestniczyć, ale czasami brakuje mi czasu. Pozdrawiam i życzę dalszego zapału do pracy.

23 grudnia 2020

Ja cieszę się, ze mogę korzystać

26 grudnia 2020

Super szkolenie w miłej i sympatycznej atmosferze, dużo fajnej i fachowej wiedzy przydatnej w pracy z grupą dzieci szkolnej i przedszkolnej, Bardzo dziękują.

5 stycznia 2021

Dziękuję za zaświadczenie oraz ciekawie przeprowadzony webinar. Na pewno jeszcze skorzystam z Pana oferty.

7 stycznia 2021

Po raz pierwszy uczestniczyłam w webinarium prowadzonym przez Ciebie. I na pewno nie będzie to ostatni raz:) Adamie, zachwycił mnie Twój entuzjazm, optymizm i pasja, z którą dzieliłeś się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. I za to Ci dziękuję. Takich ludzi nam potrzeba:) Ja obecnie pracuję w przedszkolu w grupie 3-latków. Dość trudne środowisko... Dlatego szukam inspiracji do pracy z dziećmi nadpobudliwymi, mającymi trudności z respektowaniem zasad i norm społecznych. Na pewno wykorzystam w pracy zabawy, które przedstawiłeś. Jeszcze raz dziękuję za inspirujące spotkanie. Pozdrawiam.

7 stycznia 2021

Dziękuję za ciekawe materiały i interesujące szkolenie.

24 stycznia 2021

Super

24 stycznia 2021

Dziękuję za ciekawe vebinarium

24 stycznia 2021

Uczestniczyłam w Pana szkoleniu dopiero drugi raz. Nie skończyło się na pierwszym i nie było to z pewnością ostatnie, w jakim brałam udział. Podaje Pan nietuzinkowe pomysły,które warto zastosować w pracy z osobami w różnym wieku. Czekam już na kolejne webinarium. Pozdrawiam serdecznie.

27 stycznia 2021

Drogi Panie Adamie. Nie mogę mieć konta na facebook ale oglądałam dzisiejszy webinar, dlatego piszę w ten sposób. Niesamowite rzeczy Pan mówi. Ja po 23 latach pracy z dziećmi, zaczynam zmieniać swoje podejście do pracy i tak jak Pan mówi, pozwalam dzieciom żyć w przedszkolu kreatywnie, tworzyć, zmieniać, animować. Przekierowuje swoje patrzenie i działanie, jak Pan mówi, na zabawę poprzez którą dzieci poznają, doświadczają i uczą się mimo woli. Staram się również, próbować przeorganizować swoją grupę przedszkolną, aby była w niej widoczna twórczość dzieci i aby przestrzeń pozwalała dzieciom na swobodną twórczość. Ale to wszystko niesie życie, praktyka i doświadczenie. Dzieci nas uczą a my winniśmy, starać się chłonąć od nich, to co najcenniejsze. Broń Boże - blokować ich pęd do kreatywności. Jeszcze raz dziękuję za to, co Pan robi dla drugiego człowieka - na całej rozpiętości wiekowej i poprzez doświadczenie różnych sprawności naszych wychowanków, czy podopiecznych.

4 lutego 2021

Dziękuję bardzo, za zaświadczenie i doświadczenie, którym się Pan dzieli z nami

13 marca 2021

Witam Bardzo świetne szkolenie. W Bardzo prosty, fachowy i ciekawy sposób przekazuje pan informacje. Szkolenie znalazłam na Facebooku. Nie żałuję, wzięłam udział. Dziękuję i proszę o więcej. Serdecznie pozdrawiam

13 kwietnia 2021

Szkolenie świetnie prowadzone. Dla mnie mistrzostwo :)

21 kwietnia 2021

Sklep działa bardzo sprawnie. Materiały wysyłane są natychmiast po zamówieniu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Firma jest rzetelna. Można liczyć na szybki kontakt ze sprzedawcą. Dużo dostępnych pozycji, niskie ceny. W przyszłości, czekam na wersje papierową.

22 kwietnia 2021

Sklep działa bardzo sprawnie. Materiały wysyłane są natychmiast po zamówieniu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Firma jest rzetelna. Można liczyć na szybki kontakt ze sprzedawcą. Dużo dostępnych pozycji, niskie ceny. W przyszłości, czekam na wersje papierową.

25 kwietnia 2021

Bardzo ciekawe szkolenie

25 kwietnia 2021

Szkolenie bardzo ciekawe. Treści zrozumiałe zarówno dla fachowo pomagających, jak i rodzin.

25 kwietnia 2021

Szkolenie bardzo ciekawe. Treści zrozumiałe zarówno dla fachowo pomagających, jak i rodzin.

7 maja 2021

Życzę zdrówka i z przyjemnością będę brała udział w Pana zajęciach . Pracuję 36 rok i Pańska pasja i zaangażowanie w to co , Pan robi , jak przekazuje nam swoją ,wiedzę dają mi siłę i motywację do pracy z dziećmi. Pozdrawiam

14 maja 2021

Dla mnie interesujące webinarium. Ciekawe tematy i zrozumiale przedstawione. Chętnie będę brała udział w kolejnych szkoleniach.

3 lipca 2021

Dzień dobry, bardzo się cieszę! Jestem pedagogiem ze specjalnością opiekun osoby starszej. Pracuję z seniorami jako terapeuta zajęciowy już od 3,5 roku ale dopiero teraz znalazłam u Pana miejsce dla siebie. Wcześniej odczuwałam niezrozumienie i niedocenianie potrzeb osób starszych oraz tego pięknego zawodu, jakim jest terapeuta zajęciowy. Cieszę się, że terapia zajęciowa w końcu nabiera tempa :) Pozdrawiam,

4 lipca 2021

Bardzo się cieszę. Często korzystam z zabaw z książek jak i ze skryptów. Czekam na więcej

4 lipca 2021

Witam Panie Adamie Bardzo cieszy mnie fakt współpracy z ,,ludźmi po fachu,,. Ważnym aspektem jest pomysł rejestracji, gdyż pozwoli ona ,,zweryfikować,, uczestników. Plusem jest również opcja segregacji tematycznej - coś co bardzo denerwuje mnie na FB - pełno reklam z innej bajki, a mało konkretów. Gratuluję pomysłu - dużo pracy to Pan w to włożył. Doceniam pracowitość, kreatywność i wspomniany na porannym ,,SHOCIE,, optymizm. Pozdrawiam

4 lipca 2021

Dzień dobry Panie Adamie, Dobrze mi tu z Wami i nie zamierzam z tego rezygnować. Powtórzę się, ale naprawdę szczerze dziękuję za to co Pan robi, za doświadczenie, za optymizm i radość, którą sie Pan z nami dzieli. Proszę trzymać tak dalej

4 lipca 2021

Witam serdecznie

4 lipca 2021

Witam serdecznie, Co prawda dopiero się uczę jak być dobrym terapeutą zajęciowym ale wiadomości są bardzo przydatne. Pozdrawiam , miłego dnia

4 lipca 2021

Dzień dobry Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej. Pracuje w państwowym przedszkolu. Oddałam grupę (bo dzieci idą do szkoły), w której miałam różne przypadki. Miałam jedno dziecko z aspergerem, jedno z autyzmem, jedno niesłyszące, kolejne lekko upośledzone, jeżdżące na wspomaganie od 3 roku życia. Te dzieci odejdą p wakacjach. Nie wiem jaką grupę teraz dostanę Dlatego potrzebuję inspiracji Dziękuje

4 lipca 2021

Witam ciepło, oglądam spotkania, jeśli nie na żywo to później z odtworzenia. Nie pracuję w zawodzie, szukam pracy, ale mam w rodzinie osobę chorą, z Alzheimerem. Czasami w ramach wolontariatu spotykam się z seniorami, dziećmi niepelnosprawnymi i prowadzę z nimi zajęcia z rękodzieła czy regionalizmu. Uważam, że propozycje, które Pan przedstawia można wykorzystać nawet w ,,cywilu", tzn. nie będąc terapeutą. Dziękuję za możliwość oglądania spotkań.

4 lipca 2021

Dzień dobry, Dziękuję bardzo za te projekty, są super. Na pewno przydadzą się w pracy. Nadal chcę uczestniczyć we wszystkim co Pan robi i poleca. Z wyrazami szacunku

5 lipca 2021

Wszystkie pomoce i szkolenia są bardzo ciekawe i pomocne do praktycznego wykorzystania. Czerpię z nich wiele inspiracji i będę wdzięczna za dalszą możliwość korzystania z nich. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

5 lipca 2021

Panie Adamie bardzo dziękuję za webinaria są mi przydatne w pracy w WTZ jak i w zabawie z dzieckiem w domu nie zawsze mogę wysłuchać Pana na żywo ale dzięki przesłanym newsletter om mogę nadrobić zaległości i w każdej chwili wrócić do materiałów i zaplanować pracę. Dziękuję i proszę o dalsze webinaria i maile

6 lipca 2021

Mi sie baardzo podobaja Panskie pomysły i juz nie jedno gdzies tam wykorzystalam. Pozdrawiam

6 lipca 2021

Witam, Ciesze się że powstają takie rzeczy, które wspomagają nas terapeutów w naszej ciężkiej pracy.

7 lipca 2021

Cieszę się bardzo

17 lipca 2021

Materiał godny polecenia, dobrze przygotowany, na pewno wykorzystam w swojej pracy.

12 sierpnia 2021

Dobry wieczór z ciekawością zerkam na wszystkie spotkania, szukam inspiracji do pracy w szkole i przedszkolu czy rozwoju osobistego. Korzystam też ze wskazówek dotyczących Seniorów, do celów prywatnych. Gromadzę zabawy i gry do testowania w mojej pracy po wakacjach. Prowadzę notatnik, w którym zapisuję różne propozycje, inspiracje, porady itp. Potem tylko czytam, korzystam, stosuję, sprzedaję znajomym;) Pozdrawiam serdecznie

14 września 2021

Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybki i skuteczny kontakt z Panem Adamem. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Webinarium – Ćwiczenia kształtujące ekspresję teatralną – godne polecenia, bardzo duża wiedza szkoleniowca, materiał przedstawiony w sposób zrozumiały, poparty przykładami, z możliwością zadawania pytań oraz uzyskiwania na nie odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam w nim uczestniczyć.

18 września 2021

Inspirujące spotkanie

22 września 2021

Uczestniczyłam w bardzo interesującym webinarium o jesieni, stanowczo wezmę udział w kolejnym. Bardzo cieszę się, że znalazłam wydarzenie - dużo nowych pomysłów, zastrzyk motywacji do kreatywnego myślenia i niespotykane wcześniej gry dla każdego w każdym wieku :D Dodatkowo polecam wydania "99 gier i zabaw ..." - moja grupa przedszkolna zachwycona, wszyscy chcieli nauczyć się nowych zabaw!

27 września 2021

Zaświadczenie. Jestem po raz drugi. Ciekawe spotkanie, niektóre zabawy przypomniałam sobie inne poznałam na dzisiejszym spotkaniu. Z pewnością wykorzystam grzybnię enigmę, obrazek na 30 sekund, odmiany muchy-ciekawe. Odkryłam webinar dotyczący gier stolikowych z lipca. Wkrótce obejrzę. Do zobaczenia na jednym z następnych spotkań. Pozdrawiam.

10 października 2021

No jak na ta chwilę to bajka nie do uwiezenia ,że przez takie szkolenie on line umiem tak wiele dzięki Panu Adamowi

17 października 2021

Super, Super,Super. Jestem pierwszy raz na spotkaniu. Pomysły wykorzystam

31 października 2021

Super szkolenie

7 listopada 2021

Zaświadczenie - ciekawe gry i zabawy. Ponownie wezmę udział.

6 stycznia 2022

Bardzo ciekawe po pomysły i na pewno je wykorzystam. Pozdrawiam

17 stycznia 2022

Super szkolenie. Materiały jak najbardziej do wykorzystania. Szkolenie godne polecenia.

2 lutego 2022

Bardzo ciekawe szkolenia. Informacje przekazywane są w sposób interesujący, lekki, a przy tym niezwykle przystępny, nawet dla laika. Myślę, że coś dla siebie znajdą tu nie tylko profesjonalni terapeuci, ale również opiekunowie funkcjonujących w różny sposób osób starszych czy też rodzice, zarówno dzieci zdrowych, jak i dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Nawet w warsztatach poświęconych czemuś, co na pierwszy rzut oka wykracza poza możliwości podopiecznego można wyłapać coś, co przy odrobinie inwencji można dopasować, wykorzystać do pracy z daną osobą. Jeśli wyniesie się z takiego spotkania choćby jedną informację, która może coś zmienić w funkcjonowaniu podopiecznego, to uważam, że warto poświęcić na nie czas. Wartością dodaną jest możliwość uzyskania po szkoleniach zaświadczenia spełniającego wymogi określone w przepisach rozporządzenia MEN dot. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Osobiście serdecznie polecam :-)

2 lutego 2022

Jak zawsze wszystko O.K. BARDZO CIEKAWE SZKOLENIA!!!!POLECAM

20 lutego 2022

Bardzo ciekawe i godne polecenia szkolenie . Prowadzone w prosty i przystępny sposób.

6 marca 2022

Super szkolenie !

25 marca 2022

Ciekawe i inspirujące szkolenie. Widać, że prowadzący to człowiek z pasją :) pozdrawiam

15 czerwca 2022

Bardzo ciekawe webinary, z których można się wiele nauczyć. Jeśli ktoś nie jest zdecydowany - to zachęcam. Nie dłużą się, słucha i uczestniczy się z przyjemnością, wiedza podana w przystępny i zrozumiały sposób, każdy znajdzie ciekawy temat dla siebie. I przede wszystkim nie są to tylko suche informacje, z każdego spotkania można wynieść wiele praktycznych umiejętności, które dadzą się wykorzystać prywatnie i w pracy.

19 września 2022

Dzień dobry. Jestem instruktorem terapeutą WTZ-cie od 27 lat, ale dopiero teraz spotykam się w pracy z osobami dotkniętymi autyzmem. Więc na webinarach czerpię tyle ile się tylko da. Jest prowadzony w sposób bardzo przejrzysty, językiem zrozumiałym a co najważniejsze zapada głęboko w pamięć. W dodatku nie potrzebuję wychodzić z domu. Dla mnie to duży plus i zawsze mogę sobie odświeżyć spotkanie, ponownie przeanalizować poruszane zagadnienie. Jestem bardzo zadowolona z tych środowych spotkań. Z poważaniem Ewa Domańska

3 października 2022

Świetne szkolenie, ogromna dawka wiedzy i pełen profesjonalizm! :)

3 października 2022

Super. Polecam

3 października 2022

Dobry wieczór. Miałam przyjemność po raz pierwszy wziąć udział w bardzo ciekawym wykładzie Trening umiejętności społecznych Wzmocnienia TUS. Przyznam, że spotkanie było wyjątkowo ciekawe, i rzeczy oczywiste które w zdawać by się mogło wykonuje na co dzień wyłożył Pan w bardzo przejrzysty i trafiający w sedno sposób, co pozwoliło mi spojrzeć na temat wzmocnień z innej perspektywy. Bardzo dziękuję, za motywację i profesjonalizm a za razem zabawnie poprowadzony webinar Pozdrawiam Patrycja

11 października 2022

Bardzo szeroki wachlarz szkoleń. Dużo praktycznych i cennych informacji. Polecamy serdecznie

9 lutego 2023

Dzień dobry Panie Adamie. Z ogromnym zainteresowaniem śledzę pana wykłady. Ma Pan ogromną umiejętność przekazu, do tego pana osobowość i poczucie humoru przyciąga tyle osób.Bardzo dziękuję za wykłady ,które skrzętnie zapisuję aby wykorzystać je w pracy.Medyczne wiadomości nie są mi obce ponieważ jestem pielęgniarką.Moją drugą ,ogromną pasją jest Terapia Zajęciowa . Jestem też mamą dziecka z niepełnosprawnością intelektualną.Wszelka wiedzą jest mi bardzo potrzebna.Mam nadzieję , że nie opuszczę żadnej pana lekcji.Bardzo dziękuję .

18 lutego 2023

Bardzo ciekawe spotkania,pełen profezjonizm,dużo przydatnej wiedzy...

4 marca 2023

Bardzo ciekawe spotkanie!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl