Promocje
Skuteczna komunikacja w Alzheimerze i demencji (szkolenie on-line)
Skuteczna komunikacja w Alzheimerze i demencji (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 179,00 zł
szt.
Jak napisać opowieść terapeutyczną (szkolenie on-line)
Jak napisać opowieść terapeutyczną (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.
Kurs Kwalifikacyjny Instruktor Teatroterapii
Kurs Kwalifikacyjny Instruktor Teatroterapii

640,00 zł

Cena regularna: 2 490,00 zł

Najniższa cena: 470,00 zł
szt.

Terapia zajęciowa osób z zaburzeniami psychicznymi (szkolenie on-line)

40.jpg
 • promocja
Cena: 297,00 zł

Cena regularna: 497,00 zł

297.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 297,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.91091

Opis

 

TERAPIA ZAJĘCIOWA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 • Jakie są potrzeby chorego z zaburzeniami psychicznymi i jak je zaspokajać
 • Jakie są zasady pracy z klientem z zaburzeniami psychicznymi
 • Jak nawiązywać i utrzymać kontakt terapeutyczny
 • Jakie są najczęstsze błędy i nieterapeutyczne formy kontaktu z osobami z zaburzeniami psychicznymi
 • Jakie są fazy kontaktu terapeutycznego i jak je stosować
 • Jak sprawnie opracować diagnozę terapeutyczną
 • Czym jest "Arkusz wiedzy o pacjencie z zaburzeniami psychicznymi oraz jego środowisku"
 • Najczęstsze problemy i kierunki działań w terapii osób z zaburzeniami depresyjnymi
 • Czym jest i jak stosować elementy terapii kognitywnej
 • Jakie są najczęstsze problemy i kierunki działań w terapii osób z zespołem maniakalnym i schozforenii
 • Jakie są najczęstsze problemy i kierunki działań w terapii osób z zespołami neurodementywnymi
 • Czym jest i jak zastosować model opieki według Doroty Orem w placówkach i opiece domowej
 • Jakie są najczęstsze problemy i kierunki działań w terapii osób z zaburzeniami lękowymi
 • Czym jest i jak zastosować w terapii elementy analizy transakcyjnej Erica Berne`a
 • Jakie są najczęstsze problemy i kierunki działań w terapii osób uzależnionych od alkoholu
 • Czy jest społeczność terapeutyczna i jak prawidłowo ją organizować
 • Czym są i jak prowadzić Treningi Umiejętności Społecznych dla osób z zaburzeniami psychicznymi

 

Adresatami szkolenia są:

Terapeuci zajęciowi, psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni, asystenci osób niepełnosprawnych, oraz opiekunowie. Treści dedykowane są w szczególności pracownikom: Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz szkół i przedszkoli...

Zapraszamy również studentów i słuchaczy szkół mających zamiar podjąć w przyszłości pracę w zakresie tematyki szkolenia... (po skontaktowaniu się z nami na: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl przyznany zostanie indywidualny rabat w wysokości -50%).


Czas trwania szkolenia: 16 godzin


Cena:  297 zł zamiast 497 zł   – cena obejmuje dostęp do materiałów video, dodatkowe materiały rozszerzające oraz imienny certyfikat zgodny ze wzorem MEN. W przypadku chęci otrzymania wersji drukowanej, prosimy o zaznaczenie przesyłki w składanym zamówieniu.

Dostęp do szkolenia na platformie otrzymują Państwo na okres 6 miesięcy, tak aby móc swobodnie zrealizować szkolenie i co ważne wracać do treści i materiałów.

 

W razie chęci odbycia szkolenia w Państwa placówce lub w formie on-line na żywo w wyznaczonym terminie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (505-509-977) celem omówienia takowej możliwości i zaplanowania terminu.

 

Wystawiamy fakturę, fakturę proformę, fakturę z wydłużonym terminem płatności jak i faktury na osoby fizyczne. (prosimy o wybranie opcji w formularzu i podaniu danych do faktury przy składaniu zamówienia lub bezpośrednio w wiadomości meilowej.

 

Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2000 roku
(Nr 24/00144/2023).

Dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z od 80% do 100% dofinansowania z Funduszu KFS, wszelkich grantów czy refundowania ze środków Urzędu Pracy.

 

Po zaksięgowaniu Państwa zamówienia wysyłamy dane dostępowe do naszej platformy szkoleniowej i materiałów rozszerzających oraz kwestionariusz potrzebny do wystawienia Certyfiaktu.

 

W przypadku jednorazowego zapisu większej ilości osób, bardzo prosimy o informację, czy każdy z uczestników będzie płacił za siebie oddzielnie, czy zamówienie zostanie opłacone w całości przez placówkę.

Dla grup zorganizowanych możliwe jest również, abyśmy zorganizowali szkolenie/warsztat u Państwa w placówce. Trener dojeżdża do Państwa po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania lub skorzystanie z opcji spotkania on-line i umówienie się na szkolenie na naszej platformie szkoleniowej on-line dostępnego w naszym sklepie - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub meilowy.

Pytania można kierować również pod numerem telefonu: (+48) 504-509-977 oraz na adres e-mail: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl 

UKOŃCZENIE SZKOLENIA KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM IMIENNEGO, NUMEROWANEGO
(ZABEZPIECZONEGO HOLOGRAMEM) CERTYFIKATU.

Realizując szkolenie stawiamy na jakość przekazywania wiedzy i prawdziwą pracę nad Państwa problemami, dlatego jeżeli potrzebuj Państwo określonej wiedzy, umiejętności i innej tematyki prosimy o kontakt, postaramy się przygotować ofertę specjalną dla Państwa lub pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie lub Kurs.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

Wyświetlane opinie zostają ręcznie zweryfikowane i zatwierdzone (pozytywne i negatywne). Staramy się zawsze zweryfikować, czy pochodzą one od naszych klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt.

22 września 2022

Szkolenie bardzo wyczerpujące, wszystkie poruszone w nim tematy uważam za niesłychanie potrzebne, to nie jest tylko zaliczenie, to skarbnica wiedzy o profesjonalnym traktowaniu pacjenta z zaburzeniami psychicznymi, najbardziej urzeka mnie to, jak prowadzący uczy szacunku, troski o chorego, przecież dla nich to wszystko, oby więcej takich szkoleń, dziękuję Panie Adamie i gratuluję wiedzy, profesjonalizmu i szacunku jakim obdarza pan pacjentów.

6 lutego 2024

Polecam dla wszystkich którzy się zastanawiają nad zakupem szkolenia. Pozycja warta uwagi dla wszystkich pracujących z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Plusem jest możliwość odsłuchania w dogodnym czasie dla osób pracujących.

9 marca 2024

Dzień dobry, Jestem bardzo zadowolona. Materiały są bogate w wiedzę i opowiedziane prostym językiem dzięki czemu bardzo dużo można się z nich nauczyć. Bardzo dużo z nich wyniosłam i mam nadzieję że to zaprocentuje w mojej pracy.

3 czerwca 2024

Kurs był nie tylko niezwykle merytoryczny, ale także prowadzony w sposób inspirujący i przystępny. Prowadzący wykazał się głęboką wiedzą i pasją do tematu, co sprawiło, że zajęcia były angażujące i motywujące do dalszego zgłębiania tematyki psychiatrii. Jego zdolność do wyjaśniania skomplikowanych zagadnień w prosty i zrozumiały sposób była nieoceniona. Gorąco polecam ten kurs każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu psychiatrii! Ponadto super kontakt i szybka realizacja zamówienia :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl