Promocje
Warsztat instruktora teatralnego - trening aktorski (szkolenie on-line)
Warsztat instruktora teatralnego - trening aktorski (szkolenie on-line)

97,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 297,00 zł
szt.
Praca z dzieckiem z autyzmem (szkolenie on-line)
Praca z dzieckiem z autyzmem (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 397,00 zł

Najniższa cena: 197,00 zł
szt.
Terapia ręki w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)
Terapia ręki w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 167,00 zł
szt.

Terapia ręki w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)

Ciemnoniebieski Czerwony Biały Ogólne Wiadomości Główne Wiadomości Miniaturka na YouTube.jpg
  • promocja
Cena: 197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

197.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 167,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.66667

Opis

Terapia ręki w terapii zajęciowej

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Budowa kończyn górnych i obręczy barkowej
  • Elementy ruchu
  • Dotyk
  • Motoryka duża
  • Percepcja wzrokowa, koordynacja i lateralizacja
  • Samoobsługa
  • Grafomotoryka
  • Diagnoza i terapia

Adresatami szkolenia są:

Terapeuci zajęciowi, psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni, asystenci osób niepełnosprawnych, oraz opiekunowie. Treści dedykowane są w szczególności pracownikom: Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz szkół i przedszkoli...

Zapraszamy również studentów i słuchaczy szkół mających zamiar podjąć w przyszłości pracę w zakresie tematyki szkolenia... (po skontaktowaniu się z nami na: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl przyznany zostanie indywidualny rabat w wysokości -50%).


Czas trwania szkolenia: 8 godzin


Cena:  167 zł zamiast 297 zł   – cena obejmuje dostęp do materiałów video, dodatkowe materiały rozszerzające oraz imienny certyfikat zgodny ze wzorem MEN. W przypadku chęci otrzymania wersji drukowanej, prosimy o zaznaczenie przesyłki w składanym zamówieniu.

Dostęp do szkolenia na platformie otrzymują Państwo na okres 6 miesięcy, tak aby móc swobodnie zrealizować szkolenie i co ważne wracać do treści i materiałów.

 

W razie chęci odbycia szkolenia w Państwa placówce lub w formie on-line na żywo w wyznaczonym terminie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (505-509-977) celem omówienia takowej możliwości i zaplanowania terminu.

 

Wystawiamy fakturę, fakturę proformę, fakturę z wydłużonym terminem płatności jak i faktury na osoby fizyczne. (prosimy o wybranie opcji w formularzu i podaniu danych do faktury przy składaniu zamówienia lub bezpośrednio w wiadomości meilowej.

 

Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2000 roku
(Nr 24/00144/2023).

Dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z od 80% do 100% dofinansowania z Funduszu KFS, wszelkich grantów czy refundowania ze środków Urzędu Pracy.

 

Po zaksięgowaniu Państwa zamówienia wysyłamy dane dostępowe do naszej platformy szkoleniowej i materiałów rozszerzających oraz kwestionariusz potrzebny do wystawienia Certyfiaktu.

 

W przypadku jednorazowego zapisu większej ilości osób, bardzo prosimy o informację, czy każdy z uczestników będzie płacił za siebie oddzielnie, czy zamówienie zostanie opłacone w całości przez placówkę.

Dla grup zorganizowanych możliwe jest również, abyśmy zorganizowali szkolenie/warsztat u Państwa w placówce. Trener dojeżdża do Państwa po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania lub skorzystanie z opcji spotkania on-line i umówienie się na szkolenie na naszej platformie szkoleniowej on-line dostępnego w naszym sklepie - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub meilowy.

Pytania można kierować również pod numerem telefonu: (+48) 504-509-977 oraz na adres e-mail: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl 

UKOŃCZENIE SZKOLENIA KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM IMIENNEGO, NUMEROWANEGO
(ZABEZPIECZONEGO HOLOGRAMEM) CERTYFIKATU.

Realizując szkolenie stawiamy na jakość przekazywania wiedzy i prawdziwą pracę nad Państwa problemami, dlatego jeżeli potrzebuj Państwo określonej wiedzy, umiejętności i innej tematyki prosimy o kontakt, postaramy się przygotować ofertę specjalną dla Państwa lub pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie lub Kurs.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (5)

Wyświetlane opinie zostają ręcznie zweryfikowane i zatwierdzone (pozytywne i negatywne). Staramy się zawsze zweryfikować, czy pochodzą one od naszych klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt.

5 grudnia 2022

Bogata treść, wiele cennych informacji.

4 stycznia 2023

Bardzo dobre szkolenie - mnóstwo cennych informacji, sporo wskazówek. Warto było poświęcić każdą z godzin, aby przyswoić tę wiedzę. Ze swojej strony bardzo polecam.

29 stycznia 2023

Szkolenia z Akademii Terapji Zajeciowej są jasne, zrozumiałe,mnóstwo informacji i wskazuwek.Polecam wszystkim.

19 lutego 2024

Bardzo serdecznie z całego serca polecam szkolenie z Terapii ręki w terapii zajęciowej. Bogata treść, mnóstwo cennych informacji,przydatne wskazówki oraz materiały. Pan Adam dysponuje ogromną wiedzą, którą przekazuje w sposób jasny i klarowny, rozwiewając wszelkie wątpliwości i zawiłości.

21 lutego 2024

Kurs bardzo rzetelnie przygotowany, na wysokim poziomie merytorycznym uzupełniony o przydatne informacje i odnośniki, bardzo przydatne w praktyce, zarówno dla początkujących terapeutów jak i tych aktywnych zawodowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl