Promocje
Jak napisać opowieść terapeutyczną (szkolenie on-line)
Jak napisać opowieść terapeutyczną (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.
Hologram - Legitymacji Członka Zrzeszenia Terapeutów Zajęciowych (ZTZ)
Hologram - Legitymacji Członka Zrzeszenia Terapeutów Zajęciowych (ZTZ)

44,00 zł

Cena regularna: 60,00 zł

Najniższa cena: 44,00 zł
szt.
Profesjonalna Terapia Zajęciowa z Seniorami - książka papierowa (PRZEDSPRZEDAŻ)
Profesjonalna Terapia Zajęciowa z Seniorami - książka papierowa (PRZEDSPRZEDAŻ)

79,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.

Hortikuloterapia w terapii zajęciowej (szkolenie online)

28.jpg
 • promocja
Cena: 197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

197.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.6

Opis

HORTIKULOTERAPIA W TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 • Ewolucja terapii ogrodem
 • Cele Hortikuloterapii
 • Świadome planowanie ogrodu
 • Niebezpieczne rośliny w przestrzeni terapii
 • Uprawa warzyw w Hortikuloterapii
 • Grzyby wielkoowocnikowe w Hortikuloterapii
 • Dotyk w Hortikuloterapii
 • Bodźce klimatyczne w Hortikuloterapii
 • Wykorzystanie zmysłów w terapii
 • Zwierzęta w terapii
 • Rośliny przyciągające zwierzęta i owady
 • Ścieżki dydaktyczne
 • Dostosowanie ogrodu do specjalnych potrzeb uczestników terapii
 • Ścieżki sensoryczne
 • Rodzaje nawierzchni
 • Ścieżki florystyczne
 • Stoły dotykowe
 • Dziki ogród
 • Fitobiografia uczestników
 • Zasady tworzenia ogrodów terapeutycznych
 • Ogrody przy placówkach specjalnych i szpitalach
 • Ogrody dla osób chorych neurodementywnie
 • Ogrody zimowe
 • Przykładowe aktywności w hortikuloterapii

 

Adresatami szkolenia są:

Terapeuci zajęciowi, psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni, asystenci osób niepełnosprawnych, oraz opiekunowie. Treści dedykowane są w szczególności pracownikom: Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz szkół i przedszkoli...

Zapraszamy również studentów i słuchaczy szkół mających zamiar podjąć w przyszłości pracę w zakresie tematyki szkolenia... (po skontaktowaniu się z nami na: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl przyznany zostanie indywidualny rabat w wysokości -50%).


Czas trwania szkolenia: 4 godziny


Cena:  197 zł zamiast 297 zł   – cena obejmuje dostęp do materiałów video, dodatkowe materiały rozszerzające oraz imienny certyfikat zgodny ze wzorem MEN. W przypadku chęci otrzymania wersji drukowanej, prosimy o zaznaczenie przesyłki w składanym zamówieniu.

Dostęp do szkolenia na platformie otrzymują Państwo na okres 6 miesięcy, tak aby móc swobodnie zrealizować szkolenie i co ważne wracać do treści i materiałów.

 

W razie chęci odbycia szkolenia w Państwa placówce lub w formie on-line na żywo w wyznaczonym terminie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (505-509-977) celem omówienia takowej możliwości i zaplanowania terminu.

 

Wystawiamy fakturę, fakturę proformę, fakturę z wydłużonym terminem płatności jak i faktury na osoby fizyczne. (prosimy o wybranie opcji w formularzu i podaniu danych do faktury przy składaniu zamówienia lub bezpośrednio w wiadomości meilowej.

 

Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2000 roku
(Nr 24/00144/2023).

Dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z od 80% do 100% dofinansowania z Funduszu KFS, wszelkich grantów czy refundowania ze środków Urzędu Pracy.

 

Po zaksięgowaniu Państwa zamówienia wysyłamy dane dostępowe do naszej platformy szkoleniowej i materiałów rozszerzających oraz kwestionariusz potrzebny do wystawienia Certyfiaktu.

 

W przypadku jednorazowego zapisu większej ilości osób, bardzo prosimy o informację, czy każdy z uczestników będzie płacił za siebie oddzielnie, czy zamówienie zostanie opłacone w całości przez placówkę.

Dla grup zorganizowanych możliwe jest również, abyśmy zorganizowali szkolenie/warsztat u Państwa w placówce. Trener dojeżdża do Państwa po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania lub skorzystanie z opcji spotkania on-line i umówienie się na szkolenie na naszej platformie szkoleniowej on-line dostępnego w naszym sklepie - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub meilowy.

Pytania można kierować również pod numerem telefonu: (+48) 504-509-977 oraz na adres e-mail: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl 

UKOŃCZENIE SZKOLENIA KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM IMIENNEGO, NUMEROWANEGO
(ZABEZPIECZONEGO HOLOGRAMEM) CERTYFIKATU.

Realizując szkolenie stawiamy na jakość przekazywania wiedzy i prawdziwą pracę nad Państwa problemami, dlatego jeżeli potrzebuj Państwo określonej wiedzy, umiejętności i innej tematyki prosimy o kontakt, postaramy się przygotować ofertę specjalną dla Państwa lub pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie lub Kurs.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (7)

Wyświetlane opinie zostają ręcznie zweryfikowane i zatwierdzone (pozytywne i negatywne). Staramy się zawsze zweryfikować, czy pochodzą one od naszych klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt.

14 lutego 2022

Chciałam bardzo podziękować za wspaniałe szkolenie:) Prowadzący, Pan Adam posiada niesamowitą wiedzę w temacie terapii zajęciowej, którą przekazuje w sposób bardzo przystępny i zrozumiały, odpowiada na pytania uczestników i wyjaśnia wszystkie nurtujące problemy z tej dziedziny. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tym szkoleniu i myślę, że chętnie skorzystam z następnych szkoleń.

17 lutego 2022

Dziękuję bardzo za spotkanie! Niestety często mnie wyrzucało i będę musiała obejrzeć jeszcze raz nagranie, ale jestem pod wrażeniem. Jak zwykle ogromna dawka wiedzy i konkrety, a to dla mnie najcenniejsze

17 lutego 2022

Dziękuję bardzo za spotkanie! Jak zwykle ogromna dawka wiedzy i konkrety, a to dla mnie najcenniejsze

24 lutego 2022

Szkolenie było bardzo ciekawe i inspirujące, polecam!

28 stycznia 2023

Ciekawe szkolenie i inspirujący przekaz wiadomości

30 stycznia 2023

Szkolenie pełne informacji - nawet jeśli wiemy dużo , nie wiemy wszystkiego . Dużo informacji uzupełniających dla tych , którzy mają ogrody , hodują grzyby . Ciekawe propozycje rozmieszczenia i usytuowania roślin wedle roślin uczulających , kłujących czy trujących . O więcej informacji zachęcam do zajrzenia do kursu . Słowo trudne , temat miły i przyjemny .

31 stycznia 2023

Szkolenie przygotowane z pasji do terapii zajęciowej. Pan Adam merytorycznie przybliża tajniki Hortikuloterapii. Teoria oraz cenne praktyczne wskazówki, pozwolą po szkoleniu spojrzeć na swoje umiejętności pracy tą metodą terapeutyczną przyjaźniej dla tych, którzy jeszcze nie skorzystali. Polecam szkolenie dla już wtajemniczonych- dla poszerzenia i ugruntowania wiedzy, nowicjuszom dla zapoznania się z ideą tej terapii, celami i praktycznym zastosowaniem. Najbardziej przystępne i praktyczne szkolenie. Dla pasjonatów, terapeutów, pedagogów i każdego, również dla Ciebie !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl