Promocje
Poezjoterapia - Warsztaty Poetyckie (Kurs on-line)
Poezjoterapia - Warsztaty Poetyckie (Kurs on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 597,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
szt.
Arteterapia w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)
Arteterapia w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)

197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

Najniższa cena: 167,00 zł
szt.
ZESTAW TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH wyd. 1 i 2 (kurs + video)
ZESTAW TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH wyd. 1 i 2 (kurs + video)

39,70 zł

Cena regularna: 59,70 zł

Najniższa cena: 39,70 zł
szt.

Bajkoterapia w terapii zajęciowej (szkolenie on-line)

Ciemnoniebieski Czerwony Biały Ogólne Wiadomości Główne Wiadomości Miniaturka na YouTube (3).jpg
 • promocja
Cena: 197,00 zł

Cena regularna: 297,00 zł

197.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 297,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5

Opis

Bajkoterapia w terapii zajęciowej

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 • Praca z Bajką – indywidualizacja  podejścia do uczestników
 • Rozwój emocjonalny dziecka
 • Bajka i baśń i ich symbolika w bajkoterapii
 • Zabawy z bajką
 • Metoda storyline
 • Rrysunek w pracy z bajką
 • Pytania pogłębiające
 • Przykłady bajek do samodzielnej analizy
 • Zasady tworzenia bajek
 • Ćwiczenia w bajkoterapii
 • Praca z lękiem w różnych sytuacjach życiowych
 • Bajki relaksacyjne
 • Bajkoterapia w procesie wsparcia uczestników
 • Bajki psychoterapeutyczne
 • Praca z bajką metoda dramy

  Adresatami szkolenia są:

  Terapeuci zajęciowi, psycholodzy, pedagodzy, pedagodzy specjalni, asystenci osób niepełnosprawnych, oraz opiekunowie. Treści dedykowane są w szczególności pracownikom: Środowiskowych Domów Samopomocy, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej oraz szkół i przedszkoli...

  Zapraszamy również studentów i słuchaczy szkół mających zamiar podjąć w przyszłości pracę w zakresie tematyki szkolenia... (po skontaktowaniu się z nami na: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl przyznany zostanie indywidualny rabat w wysokości -50%).


  Czas trwania szkolenia: 8 godzin


  Cena:  197 zł zamiast 297 zł   – cena obejmuje dostęp do materiałów video, dodatkowe materiały rozszerzające oraz imienny certyfikat zgodny ze wzorem MEN. W przypadku chęci otrzymania wersji drukowanej, prosimy o zaznaczenie przesyłki w składanym zamówieniu.

  Dostęp do szkolenia na platformie otrzymują Państwo na okres 6 miesięcy, tak aby móc swobodnie zrealizować szkolenie i co ważne wracać do treści i materiałów.

   

  W razie chęci odbycia szkolenia w Państwa placówce lub w formie on-line na żywo w wyznaczonym terminie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (505-509-977) celem omówienia takowej możliwości i zaplanowania terminu.

   

  Wystawiamy fakturę, fakturę proformę, fakturę z wydłużonym terminem płatności jak i faktury na osoby fizyczne. (prosimy o wybranie opcji w formularzu i podaniu danych do faktury przy składaniu zamówienia lub bezpośrednio w wiadomości meilowej.

   

  Nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) od 2000 roku
  (Nr 24/00144/2023).

  Dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z od 80% do 100% dofinansowania z Funduszu KFS, wszelkich grantów czy refundowania ze środków Urzędu Pracy.

   

  Po zaksięgowaniu Państwa zamówienia wysyłamy dane dostępowe do naszej platformy szkoleniowej i materiałów rozszerzających oraz kwestionariusz potrzebny do wystawienia Certyfiaktu.

   

  W przypadku jednorazowego zapisu większej ilości osób, bardzo prosimy o informację, czy każdy z uczestników będzie płacił za siebie oddzielnie, czy zamówienie zostanie opłacone w całości przez placówkę.

  Dla grup zorganizowanych możliwe jest również, abyśmy zorganizowali szkolenie/warsztat u Państwa w placówce. Trener dojeżdża do Państwa po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania lub skorzystanie z opcji spotkania on-line i umówienie się na szkolenie na naszej platformie szkoleniowej on-line dostępnego w naszym sklepie - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub meilowy.

  Pytania można kierować również pod numerem telefonu: (+48) 504-509-977 oraz na adres e-mail: kontakt@terapiazajeciowa.com.pl 

  UKOŃCZENIE SZKOLENIA KOŃCZY SIĘ UZYSKANIEM IMIENNEGO, NUMEROWANEGO
  (ZABEZPIECZONEGO HOLOGRAMEM) CERTYFIKATU.

  Realizując szkolenie stawiamy na jakość przekazywania wiedzy i prawdziwą pracę nad Państwa problemami, dlatego jeżeli potrzebuj Państwo określonej wiedzy, umiejętności i innej tematyki prosimy o kontakt, postaramy się przygotować ofertę specjalną dla Państwa lub pomożemy wybrać odpowiednie szkolenie lub Kurs.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane opinie zostają ręcznie zweryfikowane i zatwierdzone (pozytywne i negatywne). Staramy się zawsze zweryfikować, czy pochodzą one od naszych klientów, którzy faktycznie kupili dany produkt.

7 listopada 2022

Polecam szkolenie "Bajkoterapia w terapii zajęciowej" z wielu powodów, chociażby perfekcyjne przygotowanie prowadzącego, Jego sposób przekazania istotnych treści, wskazówek i porad. Materiały dołączone do szkolenia są bezcenne, już z nich skorzystałam i będę to czynić polecając innym. Oczekuje teraz na potwierdzenie swojego udziału w postaci certyfikatu z hologramem. Nie mogę też wspomnieć o wspaniałych warsztatach praktycznych, w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam ze szczerego serca. I pewnie jeszcze nie raz wezmę udział w szkoleniach prowadzonych przez Pana Adama.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl